Logo-w60

Weź udział w bezpłatnym webinarze

„Jak wygląda obecny rynek pracy?”

Kiedy: 13 maja godzina 19.00
Prowadzący: Katarzyna Izabela Syrówka

Pozostało:

Dni
Godz.
Min.
Sek.
Dzisiejsze czasy spowodowały, że powinniśmy z dużą uwagą przyjrzeć się rynkowi pracy, szczególnie jeśli myślisz nad zmianą pracy. Takiej pracy, w której wykorzystasz swoje talenty. Która da Ci radość i spełnienie!

Jakie tematy poruszymy podczas webinaru? 

  • Jak wygląda obecny rynek pracy?
  • Które zawody wyginą, a jakie nowe się pojawią?
  • Jak dobrać kompetencje do zawodów przyszłości?
  • Jakie kryteria są istotne przy szukaniu pracy?
  • Gdzie najlepiej szukać pracy?
  • Od czego zacząć szukanie pracy?

BEZPŁATNY WEBINAR

  • Nie wiesz jak szukać pracy?
  • Zastanawiasz się jakie zawody będą na topie?
  • Jakie kompetencje będą istotne za kilka lat?

Ten webinar jest dla Ciebie! Zapisz się!

To nie wszystko!

Ten webinar będzie także premierą i omówieniem mojego nowego KURSU online „Jak znaleźć pracę marzeń?” oraz najnowszego raportu pod tym samym tytułem.

KURS online składa się z 4 modułów. Zaprojektowałam to tak, aby była to podróż po najważniejszych aspektach twoich umiejętności, zachowań, wiedzy i przekonań, po to abyś mógł/mogła odkryć swoją pracę marzeń!

Raport, zaś zawiera mnóstwo podpowiedzi i danych z rynku pracy. m.in. mówi o tym jakie formy szukania pracy wyróżniamy, jakie specjalizacje mają poszczególne firmy rekrutacyjne, na co zwrócić uwagę przy pisaniu CV i wiele innych. To 27 stron profesjonalnych porad, prosto z rynku pracy!

Kto poprowadzi webinar?

Nazywam się Katarzyna Izabela Syrówka

Jestem certyfikowanym mentorem kariery zawodowej EMCC oraz certyfikowanym Coachem Gallupa, a także praktykiem biznesu z ponad 25-letnim doświadczeniem w zarządzaniu strategicznym, konsultingu biznesowym.

Pracowałam w małej, średniej i dużej korporacji. W polskich i międzynarodowych firmach. Prowadziłam własny biznes i to w bardzo różnych obszarach, od produkcji ubrań po biznes on-line. Obecnie zarządzam międzynarodową firmą szkoleniową Tack Tmi w Polsce.

Prowadzę także wykłady dla studentów o tematyce biznesowej i aktywizacji zawodowej na kilku polskich uczelniach, m.in. Uniwersytecie SWPS i Politechnice Warszawskiej w ramach Akademii Rozwoju Studentów, a także wykładałam podczas PMDays na SGH.

Wierzę, że kluczem do szczęścia zawodowego i prywatnego jest skupienie się na priorytetach, swoich talentach i silnych stronach. Pozwala to poznać siebie, co prowadzi do osiągania stanu zadowolenia i satysfakcji z własnego życia.

Marzę o tym, by wszyscy pracowali w zawodach, do których są stworzeni. Takich, które pasjonują i rozwijają. 

Marzą mi się ludzie szczęśliwi zawodowo, ludzie samoświadomi i spełnieni w swojej drodze zawodowej.

Dołącz do bezpłatnego webinaru
„Dlaczego warto dbać o siebie w pracy?”

Dni
Godz.
Min.
Sek.